System domofoniczny
ABB Welcome

"Welcome" to coś więcej niż systemem domofonowy to rozwiązania przyszłości w zakresie bezpieczeństwa i monitoringu Twojego domu dostępne już dziś,  dla nowych jak i modernizowanych budynków - każdego typu.

Wewnętrzna stacja wideo

Panel z wyświetlaczem dotykowym o przekątnej 17,8 cm (7") umożliwia oglądanie wszystkiego przed drzwiami. Obraz z kamery pojawia się automatycznie, gdy ktoś dzwoni do drzwi. Podczas rozmowy można robić zdjęcia. W razie nieobecności dla bezpieczeństwa automatycznie wykonywane są trzy zdjęcia osoby dzwoniącej do drzwi w odstępie trzech, pięciu i siedmiu sekund. Panel jest wykonany ze szkła, dostępny w kolorze białych i czarnym.

Stacje zewnętrzne

Urządzenia ABB WELCOME to różne możliwości, konfiguracje kilkunastu modułów funkcyjnych stacji zewnętrznych, tworzą rozwiązanie zgodne z wymaganiami architekta oraz upodobaniami właściciela, dla domów jedno czy wielorodzinnych.

Zewnętrzna stacja wideo ABB WELCOME jest niezawodna i odporna na wpływy środowiska, jest również dostępna z wykończeniem szczotkowanym stopem aluminium i z białą matową obudową oraz w stali szlachetnej. Moduł kamery wyposażono w wyjątkowo wydajną powłoką przeciwmgielną oraz wbudowaną nagrzewnicę. Stacja zewnętrzna zapewnia utomatyczne przełączanie trybu dziennego i nocnego, dodatkowe doświetlenie twarzy a elementy wykończeniowe modułu kamery są odporne na zadrapania i ogień.


 

Zdalny dostęp

System ABB Welcome umożliwia przesyłanie połączeń na urządzenia przenośne. Właśnie odpoczywasz i nie możesz podejść do domofonu - odbierz połączenie na telefonie, jesteś poza domem - to zobacz, kto stoi przy furtce i dzwoni. 

Zastosowanie wirtualnej systemowej bramki IP systemu ABB WELCOME za pomocą aplikacji na urządzenia iOS lub Android, umożliwi zdalną komunikację z osobą dzwoniącą, ponadto otworzysz drzwi na przykład dla kuriera czy włączysz oświetlenie przed domem aby lepiej widzieć - kto to?


Konfiguracja

Możliwości praktycznie nieograniczone. Skonfiguruj swój domofon systemu ABB Welcome. 
Różne wielkości i zastosowania, różne funkcje i kolory, według potrzeb:

Nasze realizacje

Zapytaj o wycenę

systemu domofonicznego ABB Welcome