Klimatyzacja


Zbierane latami doświadczenie, gwarantuje Państwu właściwą realizację zleceń różnego typu urządzeń chłodzących dla mieszkań i domów.

Oferujemy sprawdzone rozwiązania i uznaną markę LG
DORADZTWO, PROJEKT, WYKONANIE
Pomagamy tworzyć wyjątkową atmosferę.
Dbaj o swój komfort ze świeżym, czystym powietrzem i w zawsze idealnej temperaturze.
Wybierz klimatyzację LG, korzystaj z wielu funkcji:

Chłodzenie

Niski hałas i wysoka efektywność sprężarki LG sprawia, że klimatyzator wydajnie chłodzi, działa niezawodnie i jest cichszy. 10-letnia gwarancja potwierdza wysoką jakość i pozwala się cieszyć bezawaryjną pracą przez długie lata. Regulowane lamele, umożliwiają zarządzanie strumieniem powietrza.

Oczyszczenie powietrza, jonizacja

Ponad trzy miliony jonów nie tylko sterylizuje powietrze przepływające przez klimatyzator, ale też usuwa szkodliwe substancje i przykre zapachy z otoczenia. Badania dowiodły, że jonizator usuwa ponad 99% bakterii w ciągu 60 minut. Oczyszczenia i osuszanie powietrza klimatyzatory LG mają w standardzie.

Zdalne sterowanie

Przez telefon możesz sterować klimatyzatorem z dowolnego miejsca na świecie przez połączenie Wi-Fi z Twoim urządzeniem za pomocą dedykowanej aplikacji LG Smart ThinQ Sprawdzisz jaka jest temperatura w domu czy uruchomisz urządzenie zdalnie i wiele innych funkcji ...

Zapoznaj się

z modelemi klimatyzacji LG do swojego domu 

i zapewnij sobie idealne warunki do mieszkania


Nasze realizacje

Od lat, z powodzeniem wykonujemy projekty i instalacje klimatyzacji różnego typu, dla domów i mieszkań. Dobieramy odpowiednią moc urządzeń oraz ich estetyczną oraz optymalną lokalizację we wnętrzach jak i na zewnątrz.

Kompleksowa oferta

doradztwo, projekt, wykonanie