O NAS

Od wielu lat projektujemy i uruchamiamy instalacje inteligentych domów. Oferujemy sprawdzone inteligentne systemy  - niemiecki ABB free@home oraz polski bezprzewodowy Blebox. Jesteśmy ich autoryzowanymi partnerami. Oba z powodzeniem instalujemy w domach, mieszkaniach czy biurach. 

Zapraszmy do naszego kameralnego showroomu, gdzie testując można doznać emocji jak w Formule 1, gdzie technologia i szybkość działania systemów ma znaczenie.
Kontakt

WSPÓŁPRACA

Działania rozpoczynamy od poznania się :), zebraniu informacji o przyszłych użytkownikach, rodzaju i wielkości inwestycji, planowanych lub obecnych instalacjach czy urządzeniach, które mogą być sterowane przez inteligentny system. Następnie prezentujemy możliwości systemów w naszym showroomie i po przez profesjonalne doradztwo z naszej strony przedstawiamy rozwiązanie dobranego systemu wraz z jego kosztami.

SCHEMAT INSTALACJI

Na podstawie projektu funkcji wnętrz domu, przewidywanych urządzeń w domu oraz oczekiwań użytkowników -opracujemy schemat instalacji elektrycznej. Dokumentacja zawierać będzie część funkcjonalną oraz techniczną, niezbędną do prawidłowego wykonania istalacji przez Wykonawców. Wskażemy rozmieszczenie gniazd 230V, punktów oświetleniowych czy ich włączników.  

NASZ SHOWROOM

Dane kontaktowe

waldemar@smarter-home.pl

Waldemar Koszałka
+48 509 245 234


SMARTER HOME
JANA KAZIMIERZA 50/ 78
01-248 Warszawa

wizyta w showroomie
po wcześniejszym umówieniu się


 
więcej