O NAS

Od wielu lat projektujemy i uruchamiamy instalacje inteligentych domów. Oferujemy sprawdzone inteligentne systemy  - niemiecki ABB free@home oraz polski bezprzewodowy Blebox. Jesteśmy ich autoryzowanymi partnerami. Oba z powodzeniem instalujemy w domach, mieszkaniach czy biurach. 

Zapraszmy do naszego kameralnego showroomu, gdzie testując można doznać emocji jak w Formule 1, gdzie technologia i szybkość działania systemów ma znaczenie.
Kontakt

WSPÓŁPRACA


KLIENT INDYWIDUALNY
Działania rozpoczynamy od poznania się :), zebraniu informacji o przyszłych użytkownikach, rodzaju i wielkości inwestycji, planowanych lub obecnych instalacjach czy urządzeniach, które mogą być sterowane przez inteligentny system domu. Następnie prezentujemy możliwości systemów w naszym showroomie i po przez profesjonalne doradztwo z naszej strony przedstawiamy rozwiązanie dobranego systemu wraz z jego kosztami.

A jeśli uznamy, że przyszła inwestycja potrzebuje czegoś więcej, specjalnych rozwiązań - to zaprezentujemy najbardzej zaawanasowany i dostępny system sterowania inteligetnym domem w standardzie KNX. System możliwy do przetestowania na dużej powierzchni showroomu, gdzie będzie można doświadczyć wszystkie jego zalety i poznać różnych producentów systemów.

ARCHITEKT
Oferujemy specjalne warunki współpracy jak i pomoc przy tworzeniu projektów oraz możliwych rozwiązań. 
Zrozumienie i uszanowanie wizji architekta projektu wnętrz jest dla nas priorytetem. Zapewniamy profesjonalną obsługę architekta jak i Klienta architekta, sprawne wykonanie instalacji naszymi wykonawcami lub współpracę z wykonawcami zewnętrzymi. Na koniec, uruchamiamy i integrujemy inteligentny dom, przeprowadzamy przeszkolenie oraz zapewniamy serwis posprzedażowy.
 

SCHEMAT INSTALACJI

Na podstawie projektu funkcji wnętrz domu, przewidywanych urządzeń w domu oraz oczekiwań użytkowników -opracujemy schemat instalacji elektrycznej. Dokumentacja zawierać będzie część funkcjonalną oraz techniczną, niezbędną do prawidłowego wykonania istalacji przez Wykonawców. Wskażemy rozmieszczenie gniazd 230V, punktów oświetleniowych czy ich włączników. 



 

NASZ SHOWROOM

Dane kontaktowe

waldemar@smarter-home.pl

Waldemar Koszałka
+48 509 245 234


SMARTER HOME
JANA KAZIMIERZA 50/ 78
01-248 Warszawa

wizyta w showroomie
po wcześniejszym umówieniu się


 
więcej